Kontakta oss

Har du frågor om våra tjänster?

Kontakta oss gärna om ni har frågor gällande vår verksamhet. Vi återkommer inom kort.

Ring oss

026-24 82 10

Mejla oss

info@jrj.se

Hitta oss

Högbovägen 45
811 32 Sandviken

Vi på JRJ

Janne Johansson

Elkonstruktion, Projektledning

070-237 38 37
janne@jrj.se

Patrik Westelius

Elkonstruktion,
Drivsystem

070-585 47 46
patrik@jrj.se

Per Karadh

Elkonstruktion, Montageledning

070-441 82 10
per.karadh@jrj.se

Mattias Johansson

Elkonstruktion,
ePLAN standardisering

070-353 70 78
mattias@jrj.se

Björn Steijner

Elkonstruktion, Montageledning

070-299 82 10
bjorn.steijner@jrj.se

Marcus Lindberg

Elkonstruktion, Montageledning

070-921 42 10
marcus.lindberg@jrj.se

Marcus Johansson

Ekonomi,
Dokumentation

076-715 15 67
marcus@jrj.se

Erik Ersson

Elkonstruktion, 
Programmering

076-794 57 30
erik.ersson@jrj.se

Olle Eriksson

Eldokumentation, ePLAN, ElProCad

olle.eriksson@jrj.se